D'IMPORTACIÓ AMB ALCOHOL

  • CERVESA BUDWEISER LLAUNA 33cl
    0,93 €
    (2.82€/l)

    Ingredientes: Agua, Malta de cebada, Arroz, Lúpulo.Informació nutricional per 100 ml/g Valor energètic 162kj/39kcal Greixos 0g dels quals àcids grassos saturats 0g Hidrats de carboni 2,9g dels quals sucres 0,1g Fibra alimentaria0g Proteïnes 0,4g Sal 0,01g

  • CERVESA CORONITAS AMP.33 CL
    1,39 €
    (3.92€/l)

    Ingredientes: Agua, Malta de cebada, Maiz, Arroz, Extracto de lúpulo.Informació nutricional per 100 ml/g Valor energètic 176kj/42kcal Greixos 0g dels quals àcids grassos saturats 0g Hidrats de carboni 4g dels quals sucres 0,2g Fibra alimentaria0g Proteïnes 0,3g Sal 0,04g

  • CERVESA DESPERADOS ORI.BOT.33 CL
    (3.91€/l)

    CERVESA DESPERADOS

  • CERVESA FRANZISKANER 50CL ALEMAN
    1,75 €
    (3.50€/l)

    Ingredientes: Agua, Malta de Trigo, Malta de Cebada, Extracto de Lúpulo, Levadura.Informació nutricional per 100 ml/g Valor energètic 180kj/43kcal Greixos 0g dels quals àcids grassos saturats 0g Hidrats de carboni 3,3g dels quals sucres 0,2g Fibra alimentaria Proteïnes 0,8g Sal 0g

  • CERVESA HEINEKEN 25CL X 6UNIT
    3,95 €
    (15.80€/l)

    Ingredientes: Agua, malta de cebada y extracto de lúpulo. Este producto se elabora con malta de cebada. Contiene gluten.Informació nutricional per 100 ml/g Valor energètic 176kj/42kcal Greixos 0g dels quals àcids grassos saturats 0g Hidrats de carboni 3,2g dels quals sucres 0g Fibra alimentaria Proteïnes 0g Sal 0,01g

  • CERVESA HEINEKEN LLAUNA 33CL
    0,80 €
    (2.42€/l)

    Ingredientes: Agua, malta de cebada y extracto de lúpulo. Este producto se elabora con malta de cebada. Contiene gluten.Informació nutricional per 100 ml/g Valor energètic 176kj/42kcal Greixos 0g dels quals àcids grassos saturats 0g Hidrats de carboni 3,2g dels quals sucres 0g Fibra alimentaria Proteïnes 0g Sal 0,01g

  • CERVESA PAULANER 50CL
    1,79 €
    (3.58€/l)

    CERVESA PAULANER 50C

Esta web no está disponible en horizontal.
Por favor, gira el dispositivo en modo vertical.